İstanbul FG Akücü- Alo Aküm Gelsin | 0552 876 97 96

Beykent Akücü 0552 876 97 96

Beykent Akücü 0552 876 97 96

FG Akü Beykent mahallesinden başlayarak İstanbul’un her bölgesinde akü ile ilgili sorun yaşayan tüm müşterilerine ulaşabilmek için mobil servis aracı fikrinin sahibidir.

FG Akü Beykent’nde Yerinde Akü Değişimi Hizmeti Sunuyor.

Alanında büyük fark yaratan FG Beykent Akücü, her an her yerde ilk akla gelen marka olmayı hedeflediği için oldukça iddialı şirket politikaları olan bir yol izlemektedir. Akücü olmak sadece akü alım satımını içeren bir tanımlama olmakla birlikte FG Akü, uzman teknik ekip oluşumunu tamamlayarak sektörde birinci olma amacının ilk adımını atmış bulunmaktadır. Sadece ürün satıp hedefleri tamamlamak dışında kesin ve doğru bilgi kaynağı olarak sektörde öncü olmak FG Akü ile vücut bulmuştur. Hem telefon ile müşteri hizmetlerinden hem de mağazalardaki satış personellerinden tüm akü çeşitleri ve servis hizmetlerinin detayları hakkında bilgi edinmek çok kolaydır.

FG Beykent Akü Markaları

FG Akü markaları olarak seçilen isimler en genel kullanım alanına sahip olan akü markalarından oluşmaktadır. Akücü olmaktan çok daha büyük hedefleri olan FG Akü, akü fiyatları hakkında yaptığı düzenlemeler ile de mutlu müşteri portföyü yaratmayı garantilemektedir. En sevilen akü markaları olan Yiğit akü, Mutlu akü, İnci akü ve Varta akü gibi markalardan oluşan akü çeşitleri ile her ihtiyaca yanıt bulmak FG Akü için oldukça kolaydır.

FG Akü marka çeşitliliğini sadece akü satışında değil akü değişim, akü takviyesi, akü tamiri, akü bakım ve kontrolü gibi birçok hizmet ile beraber akü hakkında akıllara takılan her soruya yanıt verebilecek teknik danışmanlık hizmetini de kapsayan bir vizyon oluşturmaktadır.

Beykent Yerinde Akü Değişimi

Beykent yerinde akü değişimi hizmeti ile birlikte akü hakkında birçok servis hizmetinden yararlanabilmek için sadece FG Akü müşteri hizmetlerine telefon ya da e-posta adresi aracılığıyla ulaşmak yeterli gelecektir. FG Akü hem gelişmiş internet sitesi hem de uzman teknik ekibe sahip müşteri hizmetleri ile günün her saati erişim kolaylığını tüm kullanıcılarına üstün kalite ile sunmaktadır. Akü değişim servis hizmeti en çok ihtiyaç duyulan servis hizmetleri arasında ilk sırada yer almaktadır. FG Akü de mobil servis aracı fikrini hayata geçirdikten sonra diğer servis hizmetlerini de mobil araca ekleyerek ilerlemeyi seçmiştir. Servis işlemlerinde ve akü satış işlemlerinde mobil olma durumu özellikle pandemi süreci ile bir zorunluluk halini almıştır.

Sadece alanına özel farklı çözüm önerilerinin yanı sıra FG Akü, akü fiyatlarında yenilikçi yaklaşımı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Müşterilerinin bir telefon kadar yakınında olan FG Akü, her araç ve her akü ihtiyacına yönelik bir çözüm bir yanıt oluşturabilmek için çok çalışmak gerektiğinin en önemli göstergesi olmaktadır. Başarının tesadüf olmadığını, sadece özel ve yoğun çalışmaların bir sonucu olduğunu her ayrıntıda görmek mümkündür.