İstanbul FG Akücü- Alo Aküm Gelsin | 0552 876 97 96

Ümraniye Akücü

Ümraniye Akücü

FG Ümraniye Acil Akü Servisi olarak; Akü Yol Yardım ve Akü Satışı hizmeti vermekteyiz. Ümraniye’ de nereden akü alırım, akü değişimi nasıl yaparım diye düşünüyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ümraniye’de en hızlı en güvenilir akü değişimi, en uygun fiyatlar, uzman ekip FG Akü’de. Akü satın almak ya da yerinde akü değişimi yapmak istiyorsanız bizi arayıp bilgi alabilir, konumuza akü isteyerek akü yol yardım hizmeti satın alabilirsiniz. Evinizde, iş yerinizde ya da yolda kalmış olun dakikalar içinde konumuza en uygun aküyü en kısa sürede getiriyoruz. Bizi arayın müşteri temsilcimiz yardımcı olacaktır. Whatsapp iletişim 0552 876 97 96.

Ümraniye Akü Yol Yardım

Akü, aracınıza elektirik akımı sağlayarak aracını çalıştırmaktadır. Esas amacı motoru çalıştıran marş motorunu beslemektir. Akünüz azaldığında aracınız çalışmakta zorlanacak belli bir süre sonra biticektir. Aküm bitti ne yapmalıyım?  Hiç beklenmedik bir anda hiç beklenmedik bir yerde akünüz biterse bizi arayın. FG Ümraniye Akü Yol Yardım, ümraniye’ nin neresinde olursanız olun size en kısa sürede akünüzü getiriyor yerinde montaj hizmeti sunuyoruz. Gece veya gündüz bizi arayıp mobil ekip talep edebilirsiniz. FG Akü, yol yardım, akü takviye ve akü satışı gibi konularda uzmanlaşmıştır ve Şehirdeki en çok tercih edilen firmalardan biri olmuştur. Firma, memnuniyet garantisi veren hizmetleri ve güler yüzlü çalışanları ile birlikte operasyonlarını tüm İstanbul’a yayabilmiştir. 

Ümraniye Akü Fiyatları

Güncel kampanyalar en uygun fiyatlar FG Akü’de. Ünlü dünya markaları, geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz. Araç aküleri, Ups aküler, motorsiklet aküleri, jel aküler, otobüs aküleri FG Akü da. En Uygun Ümraniye Akü Fiyatları için sitemiz www.fgaku.com ‘ u ziyaret edebilir, aracınıza en uygun Varta, İnci, Yiğit veya Gentry Akü’ yü satın alabilirsiniz.

Satın alım yapabileceğiniz markalar kısaca Varta ve Yiğit akü’lerdir. Yiğit aküden kısaca bahsecek olursak tamamen yerli sermaye ve yerli üretim olup, faaliyetleri Avrupa’ya kadar açılmış bir üreticidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?