İstanbul FG Akücü- Alo Aküm Gelsin | 0552 876 97 96

Yeşiltepe Akücü | Yeşiltepe Akü Bayi, Akü Yol Yardım Servisi

Yeşiltepe Akücü | Yeşiltepe Akü Bayi, Akü Yol Yardım Servisi

Yeşiltepe Akü Yol Yardım, start stop teknolojisi ile birlikte araç sektörüne giren ve yeni nesil araçların ihtiyaç duyduğu motoru çalıştıran akülerdir. Trafiğin yoğun olduğu bu anlarda yahut da kırmızı ışıkta aracın durduğunda, motor da durmaktadır. Bundan dolayı da en yüksek seviyede yakıt verimliliği elde edilmiş olmaktadır. En Yakın Yeşiltepe Akücü de, akü türlerinin uzun bir süre işlevlerini yerine getirebilmeleri adına periyodik bakımlar uygulamaktadır. Zira bakımı yapılmayan akü, aracın performansını düşürmektedir.

İçindekiler

Yeşiltepe Akü Fiyatları

Yeşiltepe Akü Bayi Fiyatları, yeni nesil otomobiller için üretilen start stop nitelikli aküleri için de değişmektedir. Start stop özellikli aküler, araç tarafından ihtiyaç duyulan enerjinin sürekli bir şekilde sağlanması için görev yapmaktadır. Bu akü türünün de farklılıkları vardır. En önemli farklılığı, yüksek oranda çevrim ömrüne sahip bulunmaktadır. Ayrıca yüksek şarj alabilme kapasitesi de, farklarından biridir. Bakım gerektiren tüm akü türleri gibi start stop aküler de, basit bir kaç dokunuş işlemi ile farklılıklarının verimliliği de artmaktadır.

Yeşiltepe Akü Servisi – Yeşiltepe’de Akü Servisi Nerede?

Acil Akü Servisi Yeşiltepe, akü kutup başlarının oksitlenmesinde akım geçirmeyeceğini iyi bilmektedir. Akü kutup başı iyi temizlendiğinde, araç elektrik aksamı da çalışmaya başlamaktadır. Kutup başı oksitlenme yaşandığında, otomobildeki çekiş gücü de düşebilmektedir. Akü Mobil Servis Yeşiltepe ile akü kutup başındaki oksitlenmeyi önlemek kolay hale gelmektedir. Zira kutup başları ya sıcak su yahut ta gres ile temizlenmelidir.

Yeşiltepe Akü Bayileri

Yeşiltepe Akü Bayileri arasında farkını gösteren bir anlayışla çalışmaktadır. Akü, görevini en doğru şekilde yerine getirebilmesi amacıyla bazı işlemlere tabi tutulmaktadır. Bazen akülerin içinde bulunan saf su, tamamıyla eksile bilmektedir. Asit, son derece tehlikeli olabilen bir maddedir. Akünün içerisine saf suyun eklenmesi esnasında, mutlak surette eldiven takılmalıdır. Bunun için de, deneyim ve bilgi gerekmektedir. Kalite de bu şekilde oluşmaktadır. Güven temel tabanlı hizmet eden bir firma olarak, anlatmak istediklerimizi yaşatarak gösterme talebi sunulmaktadır. Haftanın her günü, günün de her saati hizmet verme özelliği ile çalışılmaktadır.