4. Levent Akücü | 4. Levent Akü Bayi, Akü Yol Yardım Servisi

4. Levent Akücü | 4. Levent Akü Bayi, Akü Yol Yardım Servisi

Aracın çalışması durdurulduğunda yani kontak kapatıldığında, akımın voltajı voltmetre üzerinde on iki civarında bir basınç değeri göstermesi gerekmektedir. Bu basınç değeri ise kontağın çevrilmesi esnasında kesinlikle onun altına inmemesi gerekmektedir. 4. Levent Akü Yol Yardım, tam da burada devreye girmektedir. Şayet basınç değeri on rakamının altında seyrediyor ise akü bitik anlamı taşımaktadır. Bu durumda akünün miadı dolmuştur ve En Yakın 4. Levent Akücü den yeni bir akü satın alınması gerekmektedir.

İçindekiler

4. Levent Akü Fiyatları

Akü şayet garanti kapsamı dışına çıktı ise, yapılacak işlem, ya aküye ciddi bir bakım yahut ta aküyü değiştirmektir. Zira araç, marş yahut da şarj dinamosu üstünde herhangi bir arıza oluşması sebebiyle, aküde sertleşme oluşturduğunda garanti kapsamı dışına çıkmaktadır. Ayrıca araç, şarj yahut da marş dinamosu üstünde herhangi bir sorunun oluşumu sebebiyle akü üstünde yanma yaşıyorsa, aşırı şarj oluşturmakta ise, bu durum da garantiyi öldürmektedir. 4. Levent Akü Bayi Fiyatları, garanti kapsamı dışında ki akülerin yenilemesinde ücreti şahıstan talep etmektedir.

4. Levent Akü Servisi – 4. Levent’de Akü Servisi Nerede?

Bazen motorlu vasıtanın uzun bir müddet çalıştırmaması nedeniyle oluşan akü sistemindeki sertleşme, akünün garanti durumunu bitirmektedir. Zira zaman zaman akünün bağlantı kablolarının gevşemesinden dolayı ya da gevşek bağlanmasından kaynaklanan patlamalar da yaşanabilmektedir. Acil Akü Servisi 4. Levent, durumu en doğru şekilde tespit edecek yetkili firmadır. Akü Mobil Servis 4. Levent ile de acil durumlarda kullanılmak üzere hızlı intikal timi oluşturmuştur. Akünün anında montesinden, bakım kontrolü ya da şarj kablosu ve voltmetre gibi teknik aletlerle motorlu araca müdahale etme kapasitesine de sahiptir.

4. Levent Akü Bayileri

4. Levent Akü Bayileri, akü ile alakalı sorunların, kutup başı kırıklarından mı yoksa akünün kutusunun oluşturduğu çatlak ve kırıklar ile bir darbeye maruz kalmasından dolayı mı olduğunu anında tespit edebilmektedir. Bazı zamanlarda çift akü kullanması gereken motorlu taşıtların, yirmi dört voltluk bir konvertör yani voltaj düşürücü kullanmaması halinde de oluşan akü arızası hususuna neyin sebep olduğunu, bayi görebilmektedir.