Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

FG AKÜ sunduğu kalite, güvenilir hizmet anlayışı ve profesyonel teknisyen ekibiyle birlikte kısa sürede İstanbul’da en çok tercih edilen firma olmuştur.

Firmamız başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde akü satışı, akü yol yardım ve mobil servis hizmetlerimizle otomotiv sektöründe yenilikçi adımlar atıyor. Hızlı ve güvenilirliği esas edinmiş profesyonel saha ekibimizle İstanbul’un her yerinde akü satışı ve akü yol yardımı ihtiyaçlarınızı anında gideriyoruz. Akü değişimi taleplerinizi uzman ve profesyonel kadromuzla aracınızın akü konusundaki problemlerini çözerek yolculuğunuza devam etmenizi sağlıyoruz.

Modern ve yenilikçi satış politikamızla siz değerli müşterilerimize daima, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sunuyoruz. Firmamızda kolay ödeme seçenekleri ve geniş ürün yelpazemizle en kaliteli akü ürünlerini bulmanız mümkündür.

Yeni nesil satış politikasıyla, müşteri memnuniyetine ve güvenliğine önem vererek İstanbul’un lider otomotiv aküleri satış noktası unvanımızı korumayı misyon ediniyoruz. Kaliteli ve uygun fiyatlı akü satışı ile İstanbul’daki müşterilerimizin geneline hitap etmek firmamızın esaslarındandır.

Aynı zamanda FG AKÜ olarak, en güvenilir ve en kaliteli ürünleri müşterilerimize sunarak İstanbul’daki lider konumumuzu otomotiv sektörüne bir yenilik getirerek sürdürmeyi amaçlıyoruz.