ALMAN ARAÇ AKÜLERİ

ALMAN ARAÇ AKÜLERİ

Günlük hayatta akü, genel olarak otomobillerimizle bağdaştırdığımız bir cihazdır. Akü aslında bir enerji depolama cihazıdır. Akü, araç motorunun çalışmasını sürdürebilir kıldığından, aküsüz bir araç çalışmayı sürdüremez. ‘’Alman teknoliji araçlar Varta Akü, MoLL Akü ve Exide Aküleriyle satışa sunuluyor. Son yılların en iyi performans ve dayanıklık gösteren aküsü varta akü sadece alman araçlarında değil diğer bir çok markanın tercihi haline gelmeyi başardı.

İçindekiler

Alman Akü Fiyatları

FG Akü olarak kaliteli aküleri en uygun fiyata satmaya devam ediyoruz. Bu başarımızda en etkili olan durum ise müşterilerimizin bize olumlu geri dönüşleriydi. Sizler de FG Akü’nün en uygun alman akü fiyatlarını incelemek için e-mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

BMW AKÜ

AGM teknolojisine sahip BMW Aküsü

AGM teknolojisine sahip BMW Aküleri, modern elektrikli sistemlerin sürekli artan elektrik ihtiyacını karşılamaya uygundur. Fabrikada otomobile monte edilen AGM teknolojisi sayesinde, akü gelecekte yerini başka bir teknolojiye bırakmamalıdır. Fabrikada otomobile orijinal olarak AGM teknolojisi monte edildikten sonra, gelecekteki onarımlar esnasında akü başka bir teknoloji ile değiştirilmemelidir. Artırılmış performans kapasitesi sayesinde, bu aküler, Otomatik Start/Stop Fonksiyonu gibi önemli EfficientDynamics önlemlerini destekler. Söz konusu aküler, korozyona ve dahili kısa devreye karşı son derece dirençlidir ve aşırı sıcaklıklarda normal akülere kıyasla daha dayanıklıdır. AGM teknolojisine sahip akü içinde bulunan asit, optimum geri dönüşüm ve kaza durumunda bile çevre için düşük seviyede risk oluşturması amacıyla %100 cam elyafından kılıfla sarılır.

Kalsiyum teknolojisine sahip BMW Aküsü.

Ekstrem sıcaklıklarda bile yüksek elektrikli performansı destekleyen ve soğuk çalıştırma taleplerine uygun güvenilirliğe sahip kalsiyum teknolojisini içeren BMW Aküsü, özellikle EfficientDynamics fonksiyonlarına sahip olmayan BMW otomobillerine uygundur. İstikrarlı bir şekilde maksimum seviyede performans sunar ve depolanan enerjiyi BMW’nizin sahip olduğu sistemlere güvenilir biçimde iletir. Düşük seviyede kendi kendine deşarj, kullanım ömrü ve saklama süresinin, ekstrem sıcaklıklarda bile kalite açısından herhangi bir kayıp olmadan sabit kalması anlamına gelir ve buna uygun olarak akü bakım gerektirmez. Yüksek kaliteli kalsiyum alaşımı, korozyona ve dahili kısa devreye karşı yüksek düzeyde koruma sunar. Bunun sonucunda, iyi bir soğuk çalıştırma performansıyla birlikte uzun süreli ve sabit bir enerji beslemesi elde edilir. Güçlü polipropilen muhafaza, asit, benzen ve yağa dirençlidir ve optimum seviyede geri dönüşümü mümkün kılar.