Fevzi Çakmak Akücü | Fevzi çakmak Akü Bayi, Akü Yol Yardım Servisi

Fevzi Çakmak Akücü | Fevzi çakmak Akü Bayi, Akü Yol Yardım Servisi

Fevzi çakmak Akü Yol Yardım, otomobilin içinde çok önemli olan akü, hassas bir sisteme sahiptir. Akülerin kesinlikle metali ile temasları önlenmelidir. Zira kısa devre yapabilmektedirler. Akülerin yapılarını kuruma amacı ile her çeşit metalden uzak kalmaları önemlidir. En Yakın Fevzi çakmak Akücü, ayrıca akünün sabitleme aparatının kontrol edilmesi, yapılacak bakımlardan da biridir. Akü elektrolit seviyesi ölçülmelidir. Elektrolit, akü üstünde bulunan minimum ile maksimum olarak işaretli çizgilerin arasında yer alması lazımdır. Bu bilgileri de en iyi bilen akücü bulmak insanların görevidir.

İçindekiler

Fevzi çakmak Akü Fiyatları

Fevzi çakmak Akü Bayi Fiyatları ile alakalı net bir rakam vermek için öncelikle ihtiyaç duyulan akü özelliği bilinmelidir. Bazen akü değişimi de gerekmeye bilmektedir. Özellikle yaz mevsimi sıcaklığında elektrolit, buharlaşma etkisi ile eksile bilmektedir. Elektrolit seviyesinin düşük olduğu ancak ehil bir göz tarafından tespit edilmektedir. Bu durumda yapılacak ilk işlem, su takviyesidir. Saf suyun aracın aküsüne ilave edilmesi esnasında maksimum çizgi göstergesi geçilmemelidir. Bu konu dikkate değerdir. Fazla dolum yapma neticesinde, hücre içerisinde bulunan sıvının dışarı taşma riski bulunmaktadır. Şayet su dışarı taşar ise aracın içerisindeki kablolar ve bağlantıları zarar görecektir.

Fevzi çakmak Akü Servisi – Fevzi çakmak’de Akü Servisi Nerede?

Acil Akü Servisi Fevzi çakmak, gelerek, akünün voltaj değeri kontrol ettirile bilinmektedir. Şayet araçta kapalı sistem özellikli bir akü bulunuyor ise mutlak surette şarj seviyesi ölçülmelidir. Bunun için de Akü Mobil Servis Fevzi çakmak hizmeti olan voltaj değerleri ölçümü kontrolü yaptırılmalıdır. Zira araç aküsünün voltaj değeri 12.4 voltun altında olmaması gerekmektedir. Bu değeri göstererek aracın şarja ihtiyacı olduğunu iletilir ve gerekli işlemler, onay alındıktan sonra gerçekleştirilmektedir.

Fevzi çakmak Akü Bayileri

Fevzi çakmak Akü Bayileri akü bakımında neye dikkat etmeleri gerektiği iyi bilmektedir. Zira akü bakımı yapılması esnasında, dikkat edilmesi ve dikkatli davranılması gereken noktalar bulunmaktadır. İşinden anlayan bir akücü, ilk olarak akü üstünde bulunan havalandırma deliklerinin açık olup olmadıklarını kontrol etmektedir. Bakım yaparken ayrıca, akü üstüne yakın yahut ta yağ bulaştırmamaya dikkat edilmelidir.