Kocasinan Akücü | Kocasinan Akü Bayi, Akü Yol Yardım Servisi

Kocasinan Akücü | Kocasinan Akü Bayi, Akü Yol Yardım Servisi

Akü, marş motorunu çalıştıran akımı vererek aracı hareket ettirmektedir. Ayrıca araç radyosu başta olmak üzere, hem araç içi lambaların hem de kaloriferlerin çalışmasını sağlayan, bunun için de araca akım göndererek, elektrik sistemini etkin hale getiren parçadır. Kocasinan Akü Yol Yardım, firmamızın hizmet yelpazesi içinde yer alan bir uygulamadır. Amperaj ve voltaj dengelemesi sayesinde akü, yüksek devirlerde çalışırken, sistemden elektrik akımından alıcıların zarar görmemelerini sağlamaktadır. En Yakın Kocasinan Akücü de, sistemlerinde teknik detayların tetkiki ile müşterilerine sorunlarını çözümlemede katkı sunmaktadır.

İçindekiler

Kocasinan Akü Fiyatları

Kocasinan Akü Bayi Fiyatları, özelliklerine ve içeriklerine göre değişkenlik göstermektedir. Zira akü, içeriklerine göre, ya nikel kadminyum ya nikel demir ya da gümüş çinko gibi türlere ayrılmaktadır. Otomobil sektöründe en fazla kullanılmakta olan içerik türü ise, kurşun asit akü çeşididir. Kurşun asit içerikli akü çeşidi de, kendi içinde ikiye ayrılmaktadır. Sulu akü kurşun asit ile kuru akü kurşun asit olarak bu sınıflama isimlendirilmektedir. Ülkemizde en sık kullanılan sulu akü çeşididir. O da, SLI olarak tanımlama yapılan klasik akü türevleridir.

Kocasinan Akü Servisi – Kocasinan’da Akü Servisi Nerede?

Acil Akü Servisi Kocasinan, her tür akü arızası işlemleri için hizmet sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her yardım için gerekli tertibatı sağlayacak donanımda yapısı ile yardımı bir borç bilmektedir. Akü Mobil Servis Kocasinan, ilçe sınırları içerisinde yahut ta şehrin diğer bölgelerinde, ihtiyaç duyulan her köşeye yardım elini uzatabilecek ekibi bulunmaktadır. Akünün ruhundan anlayan teknik elemanları, arızanın giderilmesi için her adımı uygulamaktadır. Zira günümüzde, Start Stop teknolojisi kullanmakta olan araçların yaygınlaşması ile klasik türdeki akülerle kıyas edildiğinde, oldukça yüksek performansı ve dayanıklılık ile şarj kabulü de yüksek seviyede olduğunu işinin ehli bir akü işletmesi bilmektedir.

Kocasinan Akü Bayileri

Kocasinan Akü Bayileri, her mevsimin şartlarına göre akü türlerine, saf suyun eklenmesinin gerektiğini bilmektedir. Zira sulu aküler, bakımlı akü ismiyle de anılmaktadır. Sulu akü türleri, özellikle yaz günlerinde sıklıkla kontrol edilmelidir. Bu akü türlerinin su seviyeleri plaka seviyesinin altına inmemesi gerekmektedir.