Levent Akücü | Levent Akü Bayi, Akü Yol Yardım Servisi

Levent Akücü | Levent Akü Bayi, Akü Yol Yardım Servisi

FG Levent Akü Yol Yardım servisi olarak İstanbul Levent’ te uygun fiyata kaliteli akü satın almak isteyen herkesi bekliyoruz! Bizi aramadan akü almayın. En kaliteli uygun fiyatlı aküler cazip ödeme seçenekleri için bizi arayın. Ayrıca Levent’te arabanızın aküsü bozulduğunda ve yolda kaldığınızda, bulunduğunuz yere mobil ekibimizi yönlendirerek akünüzü değiştiriyoruz. En uygun fiyatlı aküler, seçkin markalar FG Akü’ de . Akünüz azaldı ya da değiştirmek istiyorsanız Levent Akücü size en yakın akücü, eşsiz bir hizmet için 0552 876 97 96 iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İçindekiler

Levent Akü Yol Yardım

Firmamız başta Levent akü olmak üzere İstanbul genelinde akü satışı, akü yol yardım ve mobil servis hizmetlerimizle otomotiv sektöründe yenilikçi adımlar atıyor. Hızlı ve güvenilirliği esas edinmiş profesyonel saha ekibimizle Levent ve İstanbul’un her yerinde akü yol yardımı ihtiyaçlarınızı anında gideriyoruz. Levent Akü Yol Yardım taleplerinizde uzman ve profesyonel kadromuzla aracınızın akü konusundaki problemlerini çözerek yolculuğunuza devam etmenizi sağlıyoruz.

Levent Akü Fiyatları

Motorlu araçta bulunan akünün terminalleri ile bağlantılarının uç noktaları, korozyona uğramış olabilmekte ve bu aküler de sıkıntılar yaşanabilmektedir. Levent Akü Bayi Fiyatları konusu, değişim yahut ta bakım olarak ikiye ayrılmaktadır. Bakımın da kendi arasında fiyatı belirleyen unsurları bulunmaktadır. Mesela, akünün bazı kısımları mavi renkte veyahut ta beyaza çalan bir hal alması sebebiyle ortaya bazı arıza belirtileri çıkabilmektedir. Bunların da, bakım yahut ta ufak bir tamiratla giderilip giderilemeyeceğinin tespiti gerekmektedir.

Levent Akü Servisi – Levent’de Akü Servisi Nerede?

Motorlu taşıtın farları ile diğer gösterge ışıkları, ya az yanma emareleri ve yahut ta hiç yatmama gibi belirtiler gösterebilmektedir. Bu durumda yapılacak işlem, ya Acil Akü Servisi Levent firmamıza gelmek, ya da Akü Mobil Servis Levent timinin aracın bulunduğu yere yönlendirilmesini sağlamaktır. Yapılacak diğer işlem ise, motorlu taşıtın güvenli bir yerde hem de çalışmaz vaziyette olduğunu kontrol edilmesidir. Sonrasında ise mobil servis beklenmelidir.

Levent Akü Bayileri

Aracın kaputu açılıp akünün yeri tespit edildikten sonra ilk yapılacak işlem, eksi kutup başı ile artı kutup başının ayrı ayrı sökülmesidir. Akü kutusuna yahut ta akünün alt tablasına herhangi bir zarar vermeksizin, akü yerinden dikkatlice çıkarılmalıdır. Levent Akü Bayileri ise akünün uçlarını iyice temizlemektedir. Akünün voltmetre ile değerlerini ölçen bayi, herhangi bir sorunun olmadığının tespit edilmesinden sonra akü yerine yerleştirmektedir. Bu işlem yeni akü ile de değişmesi halinde aynen tatbik edilecektir. Akü konusunda uzman ve yıllara dayanan tecrübesi olan firmamız, her konuda sizlerin hizmetinde bulunmaktadır.